Наши достижения » Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 171 » Управления образования города Алматы
Телефон приемного:
+7(727) 297-61-14
Телефон бухгалтерия:
+7(727) 299-96-95
Айдарбек Ұлжан Ғабитқызының мақаласы жарияланды
Айдарбек Ұлжан Ғабитқызының мақаласы жарияланды
"Білім әлемі" республикалық ғылыми-әдістемелік педагогикалық мерзімді баспасөз басылымында №171 ЖББ мектептің математика пәні мұғалімі Айдарбек Ұлжан Ғабитқызының «Применения инновационных технологий на уроках математики» атты мақаласы жарияланды. Ұлжан Ғабитқызы 2020-2021 оқу жылындағы ерекше жетістігі,  ел ертеңі жас ұрпаққа сапалы білім, саналы тәрбие беру жолында аянбай еңбек етіп, жаңартылған білім мазмұны бойынша мақаласын жоғары деңгейде дайындағаны үшін диплом және сертификат алды.
Танцевальный проект «Доверяй лидеру - цени качество»
Танцевальный проект «Доверяй лидеру - цени качество»
Танцевальный проект «Доверяй лидеру - цени качество». Ученицы 2 «Б» класса КГУ ОШ 171 Усенбай Амина и Спанова Асель награждены почетной грамотой в номинации «Счастье».
Республикалық "КӨРІКТІ КӨКТЕМ" сайысында Серік Дина марапатталды
Республикалық "КӨРІКТІ КӨКТЕМ" сайысында Серік Дина марапатталды
Республикалық деңгейде  балалар арасында өткізілген онлайн "КӨРІКТІ КӨКТЕМ" сайысында эссе жазу номинациясы бойынша жүлделі орын иеленгені үшін Серік Дина марапатталды. Жетекшісі: қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі Оразалиева М.Д.
Кожагулова Меруерт Сайлауханқызы марапатталды
Кожагулова Меруерт Сайлауханқызы марапатталды
Жыраулық өнердің шебері, айтыскер ақын Жамбыл Жабаевтың туғанына 175 жыл толуына арналған "Жамбыл Жабаев мұрасы және қазақ руханияты" атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясының секциялық бөлімінде баяндама жасағаны үшін Кожагулова Меруерт Сайлауханқызы марапатталды.
Выдан сертификат Министерством по ЧС Республики Казахстан
Выдан сертификат Министерством по ЧС Республики Казахстан
Сертификат выдан Министерством по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан у чителям КГУ ОШ 171  Разиевой А.К . и Тайтелиеву С.Х. о прохождении подготовки (переподготовки)  в сфере  гражданской защиты Командиры санитарных постов
А.С.Садықованың "Болашағымыз жастардың қолында" мақаласы жарияланды
А.С.Садықованың "Болашағымыз жастардың қолында" мақаласы жарияланды
Алматы қаласы, Алатау ауданының №171 ЖББМ директоры Садықова Алия Сағындыққызының "Болашағымыз жастардың қолында" атты мақаласы "Білімді ел" Республикалық білімділік қоғамдық-саяси газетінде жарияланды.
Тажибаева Р.М. марапатталды
Тажибаева Р.М. марапатталды
2020-2021 оқу жылындағы ерекше жетістігі,  ел ертеңі жас ұрпаққа сапалы білім, саналы тәрбие беру жолында аянбай еңбек етіп, жаңартылған білім мазмұны бойынша мақаласын жоғары деңгейде дайындағаны үшін 171 ЖББМ математика және информатика пәні мұғалімі Тажибаева Р.М. марапатталды .
Кусаинова Е.З. марапатталды
Кусаинова Е.З. марапатталды
2020-2021 оқу жылындағы ерекше жетістігі,  ел ертеңі жас ұрпаққа сапалы білім, саналы тәрбие беру жолында аянбай еңбек етіп, жаңартылған білім мазмұны бойынша  мақаласын жоғары деңгейде дайындағаны үшін 171 ЖББМ бастауыш сынып мұғалімі Кусаинова Е.З. марапатталды .
Сейтханова Г.А. марапатталды
Сейтханова Г.А. марапатталды
2020-2021 оқу жылындағы ерекше жетістігі,  ел ертеңі жас ұрпаққа сапалы білім, саналы тәрбие беру жолында аянбай еңбек етіп, жаңартылған білім мазмұны бойынша  мақаласын жоғары деңгейде дайындағаны үшін 171 ЖББМ физика-информатика пәні мұғалімі  Сейтханова Г.А. марапатталды .
Чалабова Д.Э. марапатталды
Чалабова Д.Э. марапатталды
2020-2021 оқу жылындағы ерекше жетістігі,  ел ертеңі жас ұрпаққа сапалы білім, саналы тәрбие беру жолында аянбай еңбек етіп, жаңартылған білім мазмұны бойынша  мақаласын жоғары деңгейде дайындағаны үшін 171 ЖББМ бастауыш сынып мұғалімі  Чалабова Д.Э. марапатталды .