Алматы қаласы Білім басқармасының
"№171 жалпы білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Директор:
+7(727) 297-61-14
Бухгалтер:
+7(727) 299-96-95
eOtinish.kz
Нашар көрушілер
нұсқасы
Проведена беседа на тему «Умей уважать старших»
09
ноябрь
2022
Проведена беседа на тему «Умей уважать старших»
По программе «Ел жастары» среди 8-классов проведена беседа на тему «Умей уважать старших». Цель: - дать понятие, кто такие люди старшего поколения и почему мы должны их уважать; - разъяснить содержание и необходимость моральных норм уважения к старшим; - убедить в том, что дети несут моральную ответственность к людям старшего поколения. "Ел жастары" бағдарламасы бойынша 8-сыныптар арасында "Үлкендерді құрметтей біл" тақырыбында әңгіме өткізілді. Мақсаты: - аға буын адамдарының кім екендігі және
Смотр-конкурс «Алтын күз»
09
ноябрь
2022
Смотр-конкурс «Алтын күз»
На основании годового плана в КГУ ОШ №171 был объявлен смотр-конкурс «Алтын күз». Золотая осень всегда завораживает и восхищает своей красотой и яркостью красок. Жылдық жоспар негізінде № 171 ЖББМ КММ-де "Алтын күз"байқауы жарияланды. Алтын күз әрқашан өзінің сұлулығымен және түстердің жарықтығымен таң қалдырады және таң қалдырады.  https://www.facebook.com/100021895193280/videos/786594472448327/ https://www.instagram.com/p/CkvSC1jqdF1/?utm_source=ig_web_copy_link